Firma PROVIT zajmuje się tworzeniem, aktualizacją, rozbudową serwisów internetowych. Wdrażane przez nas serwisy internetowe zawierają system CMS - Systemu Zarządzania Zawartością (ang. Content Management System). Tworzymy serwisy internetowe w różnych technologiach: .NET, PHP, JAVA. Są one zgodne ze standardami W3C, opierają się na CSS oraz są poprawnie zoptymalizowane co umożliwia lepsze pozycjonowanie stron WWW.

Tworzymy serwisy www:
  • firmowe
  • korporacyjne
  • produktowe
  • społecznościowe
  • oraz rozwiązania mobilne i interaktywne.

Tworzone przez nas oprogramowanie to innowacyjne i efektywne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta i integrujące się z jego infrastrukturą informatyczną. Dostarczane przez PROVIT oprogramowanie to zaawansowane rozwiązania doskonalące procesy biznesowe, pozwalające przedsiębiorstwom znacznie zredukować koszty i czas działania. Firma PROVIT z pełnym sukcesem dokonała integracji z wieloma zewnętrznymi systemami zaczynając od Ceneo, Skąpiec, DPD, GLS, WF-mag poprzez systemy klasy ERP oraz kasy i drukarki fiskalne.

Informujemy, iz w naszym serwisie korzystamy z cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptuję - zgodnie z polityką prywatnosci.

  
EU Cookie Directive Module Information